KONST / Litografier / Färglitografi 17334259
nr 1733 4259
Leonor Fini
(1907-1996), Argentina
Färglitografi, Signerad, numrerad EA, yttermått inklusive ram: 67x51 cm
Leonor Fini, Argentisk bildkonstnär född 1907, död 1996.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 20 oktober 2025
kl 18:37:58
19/10 10:40:01
100 kr
20/10 18:28:36